Poděkování studentům PEF za záchranu života

23. 6. 2023

V rámci fakultního večírku, který se konal 21. června 2023, děkan Provozně ekonomické fakulty poděkoval dvěma studentům, kteří se významně podíleli na záchraně života.

S úvodním slovem děkana jsme se sešli, abychom ocenili hrdinské činy těchto studentů. Jejich neohroženost a rozhodnost v krizových situacích zachránily lidské životy, a jejich úsilí je nám všem příkladem.

Jejich profesionální přístup nás inspiruje a připomíná nám, jak je důležité stát při sobě a navzájem si pomáhat. Díky jejich rychlé reakci a schopnostem jsme se mohli přesvědčit, že naši studenti jsou nejen vzdělaní, ale také jsou skuteční hrdinové.

S hrdostí jsme tak sledovali předání certifikátů za jejich mimořádný přínos. Je to jen malý způsob, jak vyjádřit vděčnost a uznání za jejich statečnost.

Srdečně gratulujeme těmto studentům za jejich hrdinské činy a věříme, že jejich příběhy budou sloužit jako inspirace pro všechny naše studenty a zaměstnance.

Více aktualit

Všechny aktuality