Podávání přihlášek do navazujícího magisterského studia PEF se blíží ke konci

7. 8. 2023

Přihlášky na navazující magisterské studium na PEF MENDELU se blíží ke konci! Máte ještě čas do 20. srpna, abyste se rozhodli pro další krok ve vašem vzdělávání. Pokud jste již absolvovali bakalářské studium a hledáte specializovanější a praxi orientovaný program, pak je navazující magisterské studium na PEF MENDELU tou správnou volbou.

Co tě potká na navazujícím magisterském studiu na PEF MENDELU?

Ekonomika, management i informatika, pokud máte zájem o další studium na PEF MENDELU, neváhejte a podávejte přihlášky do 20. srpna. Možnosti a příležitosti zde jsou, stačí se rozhodnout a vstoupit do další etapy vašeho vzdělávání a kariéry. Na PEF MENDELU najdete program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Hodně štěstí při výběru a těšíme se na vás na fakultě!

Chci více informací o navazujícím magisterském studiu

Programy navazujícího magisterského studia PEF

Programy nabízené na PEF MENDELU jsou zaměřené na ekonomiku, management a informatiku. Na PEF MENDELU máte možnost studovat tyto navazující magisterské programy:

Program Ekonomika a management je dlouhodobě oblíbený a patří mezi nosné programy fakulty. Specializace v tomto programu zahrnují Management, Marketing a obchod, Finanční řízení podniku, Ekonomická statistika a Lidské zdroje a mezinárodní leadership. Absolventi tohoto programu mají výborné vyhlídky na uplatnění na trhu práce, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Program Finance a investiční management nabízí možnost získat prestižní mezinárodní certifikace ACCA a ICAEW, což vám otevírá cestu k úspěšné kariéře v oblasti financí a investic.

Studijní program Účetnictví a daně vás připraví na náročné úkoly spojené s účetnictvím a daněmi. Můžete si rovněž zvolit specializaci zaměřenou na řízení a audit.

Program Otevřená informatika je moderním IT programem zaměřeným na vývoj komplexních technologických systémů. Nabízí vám možnost specializace na různé oblasti informatiky, jako je strojové učení, uživatelská rozhraní či průmyslová automatizace.

Zážitky z fakulty jsou nezapomenutelné, ať už se jedná o spoluorganizaci akcí, studentské konference nebo prezentace na veletrzích. Fakulta vás podporuje v rozvoji nejen odborných znalostí, ale i osobnostních dovedností.

Takže, pokud máte zájem o další studium na PEF MENDELU, neváhejte a podávejte přihlášky do 20. srpna. Možnosti a příležitosti jsou zde, stačí se rozhodnout a vstoupit do další etapy vašeho vzdělávání a kariéry. Ať už jste zájemci o ekonomiku, management nebo informatiku, na PEF MENDELU najdete program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Hodně štěstí při výběru a těšíme se na vás na fakultě!

Přihláška do navazujícího magisterského studia a další informace

Více aktualit

Všechny aktuality